We will call you
Name Surname
PhoneNumber
E-Mail
Call Time
,Son yıllarda farkındalığı giderek artan bir turizm kolu MICE. Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions açılımı; toplantılar, teşvik etkinlikleri, konferanslar ve fuarlar olarak bilinmektedir.

MICE kapsamına giren organizasyonlar; kayıt, konaklama, etkinlik, transfer, bilimsel ve sosyal program akışının yönetimi, alan yönetimi gibi unsurları içerir. MICE yani Uluslararası MICE Derneği’nin paylaşğı üzere, MICE sektörü yaklaşık 50 paydaşın birleşiminden oluşuyor.

 

"Meetings" (Toplantı - Seminerler)

Çeşitli  konu ve içeriklerde gerçekleştirilecek olan  sosyal ve sanatsal etkinlikler, eğitim seminerleri, bayi toplantıları, tüm toplantı organizasyonları için;  koordinasyon faaliyetleri,  planlama, firma ve kurumların dinamiklerine uygun olarak hazırlanan   her türlü basılı, görsel, teknik uygulamalar, toplantı sunumları, motivasyon arttırıcı  faaliyetler, "Meetings" toplantı - organizasyon faaliyetleri arasında yer alıyor. 


"Incentive" ( Teşvik Organizasyonları )

M.I.C.E, Incentive programı başğı altında iş dünyasının yoğun çalışan profesyonellerinin firmalarına olan bağlılıklarını arttıracak motivasyon faliyetleri ile ilgili organizasyonların bir açılımı. Her firmanın iç dinamiklerine göre özel tasarlanmış sıra dışı motivasyon gezileriyle şirket çalışan iletişimi yükseltilir. Dünyanın dört bir yanında, rehberler eşliğinde organize edilen sıra dışı motivasyon gezileri, aktiviteler bu başğın kapsamındadır. Incentive organizasyonlar, farklı motivasyon programlarının tasarımı ve iletişimi, otel, restoran ve mekân temini, havalimanında  karşılama ve uğurlama hizmetleri organizasyonun konseptine uygun kara, hava, deniz ulaşımı, hostes, güvenlik, sağlık, teknik ve lojistik ekibinin kurulması ve yönetilmesi gibi konularda profesyonel hizmetler vermek olarak ifade edilebilir.


"Congress" (Kongreler)

Bu tür organizasyonlar, proje başlangıcından, son noktasına kadar herhangi bir kongrenin tasarımı için gerekli olan tüm organizasyonların bütünüdür. Kongre öncesinde, sırasında ve sonrasında ihtiyaç duyulan bütün hizmetlerin hayata geçirilmesi organizasyonun içeriğidir. Kongre, fuar veya sergi organizasyonunda; sahne, ses ve ışık mühendisliği, görsel uygulamalar ve kültürel etkinlikler sponsorluk koordinasyonu kayıt sırasında ve kongre süresince ileri teknolojik donanımların kullanılması, online kayıt yazılımları hediyeler sekreterlik, simültane tercüme hizmetleri, hostes, güvenlik, sağlık, teknik, lojistik, yiyecek, içecek hizmetleri gibi operasyonel detaylar, Incentive organizasyonlar dahilindedir.


"Events" (Organizasyonlar)
Firmalar için küreselle
şme ve güçlü rekabet ortamıyla çok daha fazla önem kazanmış olan kurumsal iletişim ve markalaşma,  bu kapsamda yönetilecek olan her türlü  organizasyon faaliyetleri ile; ilgili firmaya faydalar sağlanarak, firmanın sicil kaydını yükseltmek amaçlı organizasyonlar bütünü olarak tanımlanabilir. Firmaların çeşitli amaçlar için gerçekleştirdiği organizasyonlara göre; yaratıcı tasarımların oluşturulması, farklı ve etkileyici mekânların seçimi, dekorasyon, ses ve ışık tasarımları, teknolojik alt yapıya dayalı her türlü görsel, işitsel uygulama, davetlilerle iletişim, basılı ve görsel malzemeler ve promosyonlar, hostes kadrosu ile etkileyici ağırlama hizmetleri, gösteri tasarımı ve uygulamaları, kültürel etkinlikler, sahne etkinlikleri Event  organizasyon faaliyetlerinin içinde yer alır.


 

Toplantı Organizasyonları

Yönetici ve Zirve Toplantıları 

Bayi Toplantıları

Lansman Toplantıları 

Eğitim Toplantıları 

 

Açık Alan Organizasyonları

Piknik Organizasyonları 

Konser Organizasyonları 

 

Diğer Organizasyonlar

Road Show’lar

Özel Yurt Dışı Organizasyonları 

Fuar Stant Üstü Hizmetler 

Açılış Organizasyonları 

Özel Gün ve Gece Organizasyonlar

Hizmetlerimiz

Konsept Oluşturma ve Kreatif Çalışmalar 

LCV Çalışmaları 

Uçak Rezervasyon, Planlama ve Yönetimi 

Ulaşım & Transfer Koordinasyonu 

Otel / Mekan Rezervasyonu Planlama ve Yönetimi 

Matbu Malzemeler Tasarım ve Üretimleri 

Dekor, Sahne, Stant Tasarım ve Üretimleri 

Genel Alan Branding Tasarım ve Üretimleri 

Prodüksiyon Çalışmaları ve Profesyonel Sunum Desteği 

Teknik Hizmetler ve Yönetimi 

Sahne Showları Koreografisi ve Uygulamaları 

Sanatçı, Konuşmacı, Sunucu Koordinasyonu 

Gala Dekorasyon Planlama ve Uygulamaları 

Sosyal Aktiviteler (Indoor-Outdoor, Sosyal Sorumluluk Projeleri) 

Hizmet Ekibi Planlama ve Yönetim

 

 

MailingTitle

MailingContent

MailingName
MailingSurName
E-Posta
Tamam

E-posta Gönderimi Başarılı 

Uyarı

E-posta ile Gönderimi Başarısız